Вимоги до персонального комп'ютера

Програма «Інфо-Бухгалтер Професійна 8» невибаглива до технічних характеристик комп’ютера. Ведення бухгалтерського обліку та необхідні обчислення можливі на звичайному сучасному комп’ютері. Від сучасності техніки залежить насамперед зручність користування, швидкість обчислення та надійність збереження облікової інформації.

Наведемо мінімальний та рекомендований переліки технічних параметрів робочого комп’ютера:

За наявності багатьох користувачів ми рекомендуємо версію програми на декілька робочих місць. Рекомендованим різновидом комп’ютера у такому випадку є сервер, на який встановлюється програма з базою даних. Користувачі ж працюють в режимі віддаленого доступу.

Рекомендована технічна конфігурація для такого підходу та функціональні переваги наступні:

 

У нас є успішний досвід налаштування комп’ютерної мережі з сервером та роботою користувачів в термінальному режимі. Ми ладні надати необхідні консультації з цього питання та роз’яснити переваги такої конфігурації, а також здійснити добір комплектуючих, збірку сервера, його налаштування для роботи в комп’ютерній мережі, з’єднати комп’ютери локальною мережею, встановити і налагодити для роботи програму «Інфо-Бухгалтер Професійна 8» на декілька робочих місць.